Stimulues per kohezgjatje meshkuj MAXI Control

4,900 LEK

Për meshkujt me probleme me ejakulimin e parakohshëm Për meshkujt që duan të bëjnë seksin të zgjasë më gjatë.

Availability: Në gjendje SKU: 350000700622 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Për meshkujt me probleme me ejakulimin e parakohshëm Për meshkujt që duan të bëjnë seksin të zgjasë më gjatë. Përbërësit aktivë Kantarioni redukton tkurrjen e muskujve përgjegjës për ereksionet Tërshëra mund të zvogëlojë ndjeshmërinë e nervave Mentja dhe mentoli mund të kenë një efekt mpirës që redukton ndjesitë në Përdorimi i penisit: Aplikojeni rreth 5 minuta para penetrimit. Masazhoni lehtë penisin, duke u fokusuar në kokën e cila është zona më e ndjeshme

Stimulues per kohezgjatje meshkuj MAXI Control

4,900 LEK

In stock