Stimulues INTT Caipirinha

5,800 LEK

Dridhja e Xhelit me Efekt Tingling! Caipirinha nga intt ka një aromë të ëmbël dhe frutash kokteji dhe ekstrakte bimore me cilësi të lartë nga Amazona. Ka një efekt unik vibrues, pulsues dhe ngrohës i cili mund të krijojë ndjesi intensive dhe të shkaktojë orgazma.

Availability: Në gjendje SKU: 06310940000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Xhel stimulues për të dhe atë
Me një aromë Caipirinha
Me ekstrakte bimore nga Amazona
Ngrohje, ndjesi shpimi gjilpërash, pulsuese
Ndjesi të nxehta për atë dhe atë!

Dridhja e Xhelit me Efekt Tingling! Caipirinha nga intt ka një aromë të ëmbël dhe frutash kokteji dhe ekstrakte bimore me cilësi të lartë nga Amazona. Ka një efekt unik vibrues, pulsues dhe ngrohës i cili mund të krijojë ndjesi intensive dhe të shkaktojë orgazma. Mund të përdoret vetëm ose me partner. Mund të përdoret edhe gjatë seksit oral. Thjesht vendosni një sasi të vogël në zonën intime dhe fërkojeni butësisht. Jo lubrifikant – vetëm për përdorim të jashtëm.

15 ml.

Përbërësit
Aqua (Ujë), Glicerinë, Sorbitol, Aromë (Aromë), Ekstrakt Acmella Oleracea, Hidroksietilcelulozë, Sapenisinë Natriumi, Benzoat Natriumi, Propilen Glikoli, BHT, Beta Kariofileni, Vanilil Butil Eter, CI 19140, CI 420.

Stimulues INTT Caipirinha

5,800 LEK

In stock