Set prangash Strict

9,200 LEK

Lidheni nënën tuaj me këto pranga nga qafa në kyç! Rreshtimi i brendshëm i butë është i butë me lëkurën për rehati optimale në çdo pozicion Lëkura PU vegane pastrohet lehtë dhe ruan pamjen seksi, klasike të lëkurës.

Availability: Në gjendje SKU: AG905 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lidheni nënën tuaj me këto pranga nga qafa në kyç! Rreshtimi i brendshëm i butë është i butë me lëkurën për rehati optimale në çdo pozicion Lëkura PU vegane pastrohet lehtë dhe ruan pamjen seksi, klasike të lëkurës. Unazat e mëdha O janë prej metali të fortë, pa nikel dhe mund të pajisen me litarë, zinxhirë dhe produkte të tjera BDSM. I gjithë grupi është gjerësisht i rregullueshëm për përshtatje të përsosur në çdo trup.

Jaka ka një gjerësi prej 3.8 cm dhe është e rregullueshme midis 32 dhe 42 cm. Prangat e kyçit të dorës kanë një gjerësi prej 6 cm dhe janë të rregullueshme midis 19 dhe 25 cm. Rripi i pasmë është i rregullueshëm ndërmjet 26,5 dhe 42 cm.

Materiali poliuretani, metal
Pesha 372 gram
Ngjyrë E zezë
Të përshtatshme për Unisex

Set prangash Strict

9,200 LEK

In stock