Qafore Diamond Choker zeze

2,700 LEK

Jepini pamjes suaj të çuditshme një shtytje vezulluese me këtë choker të zi nga Strict. Diamantët e kuq vezullues krijojnë një pamje mahnitëse. Falë unazës së madhe, mund ta kombinoni me aksesorë të ndryshëm dhe litarë të skllavërisë.

Availability: Në gjendje SKU: AG893-Clear Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Jepini pamjes suaj të çuditshme një shtytje vezulluese me këtë choker të zi nga Strict. Diamantët e kuq vezullues krijojnë një pamje mahnitëse. Falë unazës së madhe, mund ta kombinoni me aksesorë të ndryshëm dhe litarë të skllavërisë. Jaka është prej lëkure PU vegan dhe pastrohet lehtë. Pastroni me një leckë të butë dhe sapun të butë ose pastrues lodrash.

Gjatësia totale e choker-it është 46 cm dhe gjerësia është 2 cm. Madhësia është e rregullueshme midis 33-40 cm.

Materiali poliuretani, metal, akrilik
Pesha 121 gram
Ngjyrë E zezë, e argjendtë

Qafore Diamond Choker zeze

2,700 LEK

In stock