Set Fetish Gato

11,300 LEK

Surprizoni partnerin ose mikun tuaj me setin e bukur Gato! Ky set me 8 pjesë përmban gjithçka që ju nevojitet për një natë emocionuese në dhomën e gjumit. Ju gjithashtu do të gjeni një çantë praktike në set për të ruajtur në mënyrë të sigurt lodrat. Seti përbëhet nga një vibrator, një prizë prapanicë, pranga, pranga kyçinash, një fshikullues, një vozis, një maskë dhe një jakë me zinxhir. Pranga dhe jakë janë plotësisht të rregullueshme natyrisht dhe ndjehen të buta në lëkurën tuaj për përdorim të rehatshëm. Lodrat kanë një dizajn të arritshëm, gjë që e bën këtë set perfekt për fillestarët.

Availability: Vjen së shpejti SKU: PAN010 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Surprizoni partnerin ose mikun tuaj me setin e bukur Gato! Ky set me 8 pjesë përmban gjithçka që ju nevojitet për një natë emocionuese në dhomën e gjumit. Ju gjithashtu do të gjeni një çantë praktike në set për të ruajtur në mënyrë të sigurt lodrat. Seti përbëhet nga një vibrator, një prizë prapanicë, pranga, pranga kyçinash, një fshikullues, një vozis, një maskë dhe një jakë me zinxhir. Pranga dhe jakë janë plotësisht të rregullueshme natyrisht dhe ndjehen të buta në lëkurën tuaj për përdorim të rehatshëm. Lodrat kanë një dizajn të arritshëm, gjë që e bën këtë set perfekt për fillestarët.