-30%

Set Bondage ASIA

Çmimi origjinal qe: 7,550 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,285 LEK.

E përkryer për lojëra skllavërimi dhe stili klasik!
Sete skllavërie prej 6 copash me një model të Azisë së kuqe / të zezë: një rrip të belit me unaza D, një rrip lidhës (7,5 cm i gjerë, 150 cm i gjatë) për sytë, dy tela vetë-ngjitës të thithkave, prangat me grepa të parakohshme, a rriqer i vogël pendësh (15 cm) dhe një mini-rrahje.

Tekstil (50% poliamid, 46% poliester, 4% elastan), poliuretani, akrilik, pendë.

Availability: Në gjendje SKU: 24927503001 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

E përkryer për lojëra skllavërimi dhe stili klasik!
Sete skllavërie prej 6 copash me një model të Azisë së kuqe / të zezë: një rrip të belit me unaza D, një rrip lidhës (7,5 cm i gjerë, 150 cm i gjatë) për sytë, dy tela vetë-ngjitës të thithkave, prangat me grepa të parakohshme, a rriqer i vogël pendësh (15 cm) dhe një mini-rrahje.

Tekstil (50% poliamid, 46% poliester, 4% elastan), poliuretani, akrilik, pendë.

Set Bondage ASIA

Çmimi origjinal qe: 7,550 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,285 LEK.

In stock