-25%

Premium King Honey Meshkuj Femra

Çmimi origjinal qe: 1,990 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,490 LEK.

Premium King Honey është mjaltë me ekstrakte bimorë i cili ndihmon FEMRA & MESHKUJ të çdo moshe në mardhënien seksuale.
100% i Testuar
100 % Efikas
100 % BIO Natyral & i shëndetshëm

Availability: Në gjendje SKU: HONEY KING Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përbërësi kryesorë i Mjaltit Premium King është epimediumi, i njohur si “Barishtja e cjapit me brirë”, një bimë afrodiziake natyrale e cila rritet në shumë pjesë të Europës dhe Azisë. Ndaj ky suplement ushqimorë i shëndetshëm ka krijuar besueshmeri në treg dhe mund të konsumohet lehtësisht nga çdo grupmoshë.

Efekti te meshkujt:
-Ndalon ejakulimin e parakohshëm dhe mosfunksionimin erektil (Impotenca
Mashkullore)
-Ereksion mashkullor të fortë dhe fuqi ne shtimin e sasisë së spermës.
-Efekti zgjatë shumë kohë.
-Ndihmon ne rritjen e fuqisë seksuale dhe të nivelit të energjisë.
-Shton kohëzgjatjen e ereksionit.
-Rritja e dëshirës për mardhënie seksuale.

Efektet te femrat:
-Në pikën G ndihet një ndjenjë cilësie.
-Më shumë kënaqësi dhe rehati.
-Rritja e dëshirës për mardhënie seksuale (LIBIDO BOOSTER).
-Zvogëlimi i frikës dhe shqetësimit.
-Ndihmon ne zgjidhjen e problemit të vaginës së tharë.
-Rritet intensiteti i kënaqësisë seksuale.
Perdorimi: 30min perpara, direkt pa patur nevoje per uje.

Premium King Honey Meshkuj Femra

Çmimi origjinal qe: 1,990 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,490 LEK.

In stock