Plug anal qelqi Premium GlassiX 16

5,900 LEK

Një seri elegante, me cilësi të lartë lodrash qelqi të punuar me dorë (në të cilat çdo pjesë është unike). Çdo produkt në seri është punuar nga xhami me cilësi të veçantë dhe do t’ju magjeps me personalitetin e tij unik.

Availability: Në gjendje SKU: 670000032345 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një seri elegante, me cilësi të lartë lodrash qelqi të punuar me dorë (në të cilat çdo pjesë është unike). Çdo produkt në seri është punuar nga xhami me cilësi të veçantë dhe do t’ju magjeps me personalitetin e tij unik. Lodrat tona prej qelqi janë të gjitha hipoallergjike, pa erë dhe tërësisht higjienike. Detajet unike të secilës pjesë janë thjesht një kënaqësi. Shijoni kënaqësinë e plotë me produktet inovative dhe ergonomike të cilësisë së lartë të JOYRIDE. Sipërfaqja e secilës pjesë është jashtëzakonisht e fortë dhe rezistente ndaj gërvishtjeve. Përdorimi: Pavarësisht nëse ju pëlqen e ftohtë ose e ngrohtë dhe e rehatshme, lodra juaj e qelqit është gati në çdo kohë në temperaturën që dëshironi. Qoftë nëse e ftohni në frigorifer ose në ngrirje ose e ngrohni butësisht në ujë të ngrohtë përpara përdorimit – nuk do të dëshironi ta ulni më kurrë lodrën e qelqit. Pastrimi dhe ruajtja: Mund ta pastroni lehtësisht lodrën e xhamit me pastruesin JOYRIDE të mbyllur para dhe pas përdorimit. Lëreni pastruesin të veprojë për disa minuta dhe më pas fshijeni të thatë duke përdorur një leckë të butë. Çdo lodër qelqi JOYRIDE vjen me një qese prej kadifeje për ruajtjen e duhur. Të gjitha produktet janë të punuar me dorë dhe variacione të vogla në madhësi janë të mundshme.

Plug anal qelqi Premium GlassiX 16

5,900 LEK

In stock