Masturbator vagine Malesation Double Joy

8,500 LEK

Insert i lëvizshëm që ka një kopje të vaginës në njërën anë dhe një kopje të anusit në anën e kundërt. Për higjienë optimale, e bërë nga material TPE ultra i butë që pastrohet lehtë me ujë të ngrohtë.

Availability: Në gjendje SKU: 680000040416 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Insert i lëvizshëm që ka një kopje të vaginës në njërën anë dhe një kopje të anusit në anën e kundërt. Për higjienë optimale, e bërë nga material TPE ultra i butë që pastrohet lehtë me ujë të ngrohtë. Tepër e ngushtë, shumë elastike dhe me teksturë realiste për stimulim autentik. Artikulli është i papërshkueshëm nga uji. Bërë nga TPE dhe PP. Gjatësia totale përafërsisht. 25 cm, Ø përafërsisht. 8.5 cm

Masturbator vagine Malesation Double Joy

8,500 LEK

In stock