Masturbator anal Malesation

3,600 LEK

Masturbatori i lehtë për t’u përdorur në një dizajn modern: strehimi i tij i dobishëm i jashtëm është i formuar në mënyrë të përkryer për ju që ta mbani të qetë masturbatorin në dorën tuaj.

Availability: Në gjendje SKU: 680000040418 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masturbatori i lehtë për t’u përdorur në një dizajn modern: strehimi i tij i dobishëm i jashtëm është i formuar në mënyrë të përkryer për ju që ta mbani të qetë masturbatorin në dorën tuaj.

Përdorimi i lëvizjeve të thjeshta lart e poshtë dhe shijimi i një kënaqësie të papërshkrueshme me replikën e anusit me formë realiste dhe brazdat e shumta stimuluese brenda tunelit të tij të dashurisë do të maksimizojë kënaqësinë tuaj. Për stimulim shtesë intensiv, masturbatori mund të përdoret së bashku me një plumb vibrimi (plumbi vibrues nuk përfshihet). Materiali: mëngët janë prej TPE të butë dhe të shtrirë në ngjyrën e lëkurës, ndërsa pjesa e jashtme është prej plastike të bardhë ABS. Masturbatori është projektuar në mënyrë ideale për pastrim të lehtë: thjesht tërhiqni mëngën dhe lajeni veçmas. Përdorni pak lubrifikant nëse është e nevojshme, p.sh. g. MALESATION Rrëshqitje me bazë uji, për një ndjesi më të këndshme rrëshqitjeje.

Masturbator anal Malesation

3,600 LEK

In stock