-5%

Masturbator penisi MANTA green

11,875 LEK

Mbylli syte. Ulu mrapa. Kënaquni. Masturbimi është 100% kënaqësi, pa kompromis—ose kështu thonë njerëzit. Në praktikë, megjithatë, seksi solo-si zakonisht shpesh i mungon diçka. MANTA, një vibrator për burra me një dizajn të zgjuar dhe dridhje të fuqishme për stimulim të gjerë dhe të saktë. Gjatë seksit solo, ai siguron kulme çuditërisht shpërthyese dhe gjithashtu ngroh lojën e çifteve në shumë mënyra emocionuese.

Availability: Në gjëndje SKU: 5300878 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mbylli syte. Ulu mrapa. Kënaquni. Masturbimi është 100% kënaqësi, pa kompromis—ose kështu thonë njerëzit. Në praktikë, megjithatë, seksi solo-si zakonisht shpesh i mungon diçka. Kjo diçka është tani e disponueshme me MANTA, vibratorin tonë të penisit.

Krahët e tij prej kadifeje dhe fleksibël ju japin punë të nivelit tjetër dhe stimulim të synuar të pikave tuaja më të ndjeshme. Dhe kreshtat e MANTA-s kapen mbi lubrifikim, për një rrëshqitje të qetë gjatë gjithë seancës suaj. E gjithë kjo, plus dridhjet e fuqishme të tonit të basit, krijon orgazma shpërthyese të papritura.

MANTA, një vibrator për burra me një dizajn të zgjuar dhe dridhje të fuqishme për stimulim të gjerë dhe të saktë. Gjatë seksit solo, ai siguron kulme çuditërisht shpërthyese dhe gjithashtu ngroh lojën e çifteve në shumë mënyra emocionuese.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË KËTË MASTURBATOR MASHKULL?
Lodrat e meshkujve zakonisht janë tepër të mëdha, me pamje të shëmtuar dhe të papërdorshme për çiftet. Vibratori ynë i penisit MANTA, nga ana tjetër, ka një dizajn universal dhe krahë prej kadifeje që përshtaten gjithmonë dhe kudo. E çara në bazën e MANTA-s është gjithashtu perfekte për të stimuluar pjesën më të ndjeshme të penisit tuaj – frenulumin. Dhe për këtë nuk keni nevojë as për ereksion. Merrni pak kohë, vendosni MANTA në frenulum tuaj, rri duarkryq dhe shijoni udhëtimin drejt orgazmave shpërthyese. Kur përdoret si një lodër për çifte, ky masturbator vibrues rrëshqet midis dy trupave në një çast, bën një përmirësim të zgjuar të gjilpërës ose e kthen penisin tuaj në një vibrator gjatë aktit.

I rikarikueshëm (me tregues të nivelit të karikimit)

6 shpejtësi dhe 6 modele

Dimensionet 18 cm dhe Ø fleksibël

Pesha 228 g

Jetëgjatësia e baterisë 40-120 minuta

Masturbator penisi MANTA green

11,875 LEK

In stock