Maske Sysh Fantasy Series

1,000 LEK

Lidhja e syve të errët e bërë nga saten. Rrit dëshirën seksuale dhe mpreh shqisat. Me një brez elastik. Poliester, plastik. Një masë.

Availability: Në gjëndje SKU: 05409780000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Lidhja e syve të errët e bërë nga saten. Rrit dëshirën seksuale dhe mpreh shqisat. Me një brez elastik. Poliester, plastik. Një masë.