Set LoveBox (I love Diamonds Gift)

9,200 LEK

Surprizoni partnerin tuaj me këtë set dhuratë luksoz të mbushur me lodra argëtuese. Ky grup prej 6 pjesësh ka një temë diamanti dhe vibratorët janë zbukuruar me rhinestones me shkëlqim. Seti është i përshtatshëm për fillestarët dhe përmban lodra për çifte. Seti përbëhet nga prangat metalike me çelësa, një mini vibrator, një vibrator G-spot, një unazë penisi, një maskë për sytë dhe një pupël.

Availability: Në gjendje SKU: LBX103 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Surprizoni partnerin tuaj me këtë set dhuratë luksoz të mbushur me lodra argëtuese. Ky grup prej 6 pjesësh ka një temë diamanti dhe vibratorët janë zbukuruar me rhinestones me shkëlqim. Seti është i përshtatshëm për fillestarët dhe përmban lodra për çifte. Seti përbëhet nga prangat metalike me çelësa, një mini vibrator, një vibrator G-spot, një unazë penisi, një maskë për sytë dhe një pupël.

Set LoveBox (I love Diamonds Gift)

9,200 LEK

In stock