Kamzhik Bad Kitty Red Crop

4,300 LEK

Kamzhik i vogel ngjyre te zeze/ te kuqe me pjesen ne maje ne forme zemre.
Shkop plastik dhe mbajtese me lak.
Gjatesia: 45 cm.

Availability: Në gjendje SKU: 24903311000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kamzhik i vogel ngjyre te zeze/ te kuqe me pjesen ne maje ne forme zemre.
Shkop plastik dhe mbajtese me lak.
Gjatesia: 45 cm.

Kamzhik Bad Kitty Red Crop

4,300 LEK

In stock