Lubrifikant ne forme penisi Eros The True Love

4,300 LEK

Lubrifikant mjekësor me bazë uji. I përshtatshëm për përdorim me prezervativë latex, përmirëson lubrifikimin për marrëdhënie seksuale, rendiment të lartë, hidratues, i tretshëm në ujë dhe pa yndyrë, pa ngjyrë dhe pa erë, me shije neutrale.

Availability: Në gjendje SKU: 300000090069 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant mjekësor me bazë uji. I përshtatshëm për përdorim me prezervativë latex, përmirëson lubrifikimin për marrëdhënie seksuale, rendiment të lartë, hidratues, i tretshëm në ujë dhe pa yndyrë, pa ngjyrë dhe pa erë, me shije neutrale.

Lubrifikant ne forme penisi Eros The True Love

4,300 LEK

In stock