Kafaz penisi XX-DreamToys

5,100 LEK

Kafaz i penisit prej metali, pa nikel, me bravë dhe çantë magazinimi Matjet: Gjatësia: 70 mm Diametri: 35 mm Diametri i unazës: 40 mm Pesha: 124 g

Availability: Në gjendje SKU: 700000256428 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Marka XXX Dreamtoys prezanton formën e gjarprit Metal Cock Cage, një kafaz dëlirësie cilësore, ideale për të burgosur në mënyrë efektive penisin e të nënshtruarit tuaj. Pajisje cilësore BDSM, ky kafaz i penisit XXX Dreamtoys është bërë prej metali të kromuar, pa nikel.
Përfshihet një qese sateni për ruajtje.

Karakteristikat:
– Kafaz i dëlirësisë së penisit
– Lojë me role SM, nënshtrim, dominim
– Gjatësia e kafazit 7 cm
– Diametri i kafazit 3.50 cm / diametri i unazës së penisit 4 cm
– Materiali: metal
– Pesha: 125 g
– 1 dry sigurie me 2 çelësa të përfshirë
– Marka: XXX Dreamtoys

Kafaz penisi XX-DreamToys

5,100 LEK

In stock