Fun Factory – Tiger Vibrator Black Line

17,300 LEK

TIGER – VINJA E ZEZE – ARGËTIM I FIRTË.
Ne ju kemi sjellë vibratorin tonë më të shitur TIGER në ngjyrë të zezë, për një aromë më të guximshme argëtimi.

Availability: Në gjëndje SKU: E29462 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

TIGER – VINJA E ZEZE – ARGËTIM I FIRTË.

Ne ju kemi sjellë vibratorin tonë më të shitur TIGER në ngjyrë të zezë, për një aromë më të guximshme argëtimi.

– Motor i qetë, i fuqishëm
– E lakuar për lojë me pikën G ose prostatë
– Dorezë ergonomike me unazë
– Kontrolle intuitive me funksionin QuickSTOP
– Bllok udhëtimi, për të shmangur situata të sikletshme
– Pranë prapanicës
– Drita e karikimit të baterisë – mos u mbaroni kurrë nga argëtimi
– Projektuar dhe punuar me dorë në Gjermani
– E rikarikueshme – Duajeni Tokën.
– E bërë nga silikoni i sigurt për trupin – Duajeni veten.
– I papërshkueshëm nga uji – Laget.
– Lehtë për t’u pastruar me LODRALE ose ujë dhe një sapun të butë

Lëshoni kafshën tuaj të brendshme
Kjo lodër e zezë e hijshme nuk josh vetëm: ajo jep dridhje intensive, gjëmuese! Falë teknologjisë sonë FlexiFUN, boshti i tij silikoni lëviz me ju, duke ju lejuar të provoni pozicion pas pozicioni, për një natë argëtimi pasionante. Kreshtat dhe brazdat e tij silikoni valëzohen në lëkurën tuaj, për lloje krejtësisht të reja ndjesie. Masazhoni pikën G ose prostatën tuaj me kokën e saj të spikatur ose lyejeni atë dhe ngacmoni partnerin tuaj me boshtin e saj me teksturë.

Dëshira për një ndryshim? Merrni këtë atmosferë 100% të papërshkueshme nga uji me vete për një seks dush me avull. Doreza e zezë me ngjyrë të zezë dhe butonat e ngritur e bëjnë të lehtë përdorimin e TIGER – BLACK LINE nga çdo kënd.

22,5 cm dhe Ø 4 cm, 282 g