-10%

Rruaza vaginale Essential Nude

4,410 LEK

Punoni shumë, luani fort me këto topa të bukura për lojë vaginëi të RIANNE S. 4 pesha të ndryshme do të krijojnë ushtrimin e përsosur për të forcuar muskujt e legenit dhe për të përjetuar orgazma më të forta.

Availability: Në gjendje SKU: E26360 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Punoni shumë, luani fort me këto topa të bukura për lojë vaginëi të RIANNE S. 4 pesha të ndryshme do të krijojnë ushtrimin e përsosur për të forcuar muskujt e legenit dhe për të përjetuar orgazma më të forta. Kompleti vjen me topa në katër pesha të ndryshme, të cilët mund të ndërrohen lehtësisht në mbajtësin e silikonit. Seti vjen me një çantë kozmetike luksoze për të gjitha gjërat e nevojshme të saj.

Të përfshira:
– 1 mbajtëse
– 4 topa kegel:
Vjollcë e thellë 55 gram
Lilac 35 gram
Koral 25 gram
Nudo 15 gram
Topa me diametër 3 cm

Rruaza vaginale Essential Nude

4,410 LEK

In stock