-30%

Menge penisi/Masturbator Kiiro Titan

5,250 LEK

TITAN by KIIROO Power Sleeve Kombinoje në mënyrë perfekte me dridhjet e fuqishme TITAN nga KIIROO që intensifikojnë përvojën tuaj masturbuese.

Availability: Në gjendje SKU: E28542 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

TITAN nga KIIROO Power Sleeve është ideale për ata që kërkojnë të rrisin forcën dhe qëndrueshmërinë e tyre në shtrat. TITAN by KIIROO Power Sleeve i kombinuar me teknologjinë e dridhjeve TITAN by KIIROO sigurisht që do të krijojë një përvojë jashtëzakonisht emocionuese që do t’ju lejojë të arrini performancën tuaj më të lartë.

TITAN by KIIROO Power Sleeve Kombinoje në mënyrë perfekte me dridhjet e fuqishme TITAN nga KIIROO që intensifikojnë përvojën tuaj masturbuese. Zgjidhni mëngën e fuqisë, përshtatjen e ngushtë ose të dyja. Çdo model është krijuar për t’ju kënaqur përtej fantazive tuaja më të çmendura.

Çfarë merrni:
TITAN nga KIIROO Power Sleeve

Ky produkt është menduar për përdorim me pajisjen TITAN by KIIROO.

Menge penisi/Masturbator Kiiro Titan

5,250 LEK

In stock