Dildo me vibrim Thrust BY FemmeFun Rabbit Nude

20,600 LEK

Thruster realist G-Spot. Koleksioni FemmeFunn THRUST ripërcakton realizmin duke kombinuar teknologjinë inovative të shtytjes me ndjesinë e pabesueshme realiste të silikonit të lëngshëm LIQUISILK™ të nënshkrimit të FemmeFunn.

Availability: Në gjendje SKU: 860260 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Thruster realist G-Spot. Koleksioni FemmeFunn THRUST ripërcakton realizmin duke kombinuar teknologjinë inovative të shtytjes me ndjesinë e pabesueshme realiste të silikonit të lëngshëm LIQUISILK™ të nënshkrimit të FemmeFunn. Zhyt veten në një dimension të ri të ndjenjave dhe ndjesive.

10 mënyra të dridhjeve
3 Shpejtësitë e shtytjes
Shtytje prej 0,5 inç / 1,3 cm
Modaliteti i rritjes
Silikoni i lëngshëm
100% i papërshkueshëm nga uji
USB e ripenisikueshme
Telekomandë
Gjatësia 8,8 inç / 22,3 cm
Gjatësia e futshme 5,1 inç / 12,9 cm
Diametri i futshëm 1,5 inç / 3,8 cm

Dildo me vibrim Thrust BY FemmeFun Rabbit Nude

20,600 LEK

In stock