Chalou Eau de Perfume Gold, for Women 50 ml

1,900 LEK

Aroma sensuale dhe harmonike e karakterit nga Chalou spikat falë një buqete me lule-fruta. 50 m

Availability: Vjen së shpejti SKU: CDI-314 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Aroma sensuale dhe harmonike e karakterit nga Chalou spikat falë një buqete me lule-fruta. 50 m

Chalou Eau de Perfume Gold, for Women 50 ml

1,900 LEK

Out of stock