-30%

Krem masturbimi Boo

Çmimi origjinal qe: 1,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 910 LEK.

Kremi lubrifikues është një krem ​​me bazë silikoni i cili hidraton dhe zbut lëkurën për të rritur përvojën e tij sensuale. Nuk përmban parfum.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252065 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kremi lubrifikues është një krem ​​me bazë silikoni i cili hidraton dhe zbut lëkurën për të rritur përvojën e tij sensuale. Nuk përmban parfum.

Krem masturbimi Boo

Çmimi origjinal qe: 1,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 910 LEK.

Out of stock