Vibrator Teazers Rabbit Purple

4,300 LEK

Ky vibrator lepuri silikoni nga koleksioni Teazers ka një dizajn tradicional. Boshti është fleksibël dhe i pajisur me një sy të rrumbullakët në krye. Vibratori ka gjithashtu një stimulues fleksibël të klitorisit

Availability: Vjen së shpejti SKU: TEA005 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator lepuri silikoni nga koleksioni Teazers ka një dizajn tradicional. Boshti është fleksibël dhe i pajisur me një sy të rrumbullakët në krye. Vibratori ka gjithashtu një stimulues fleksibël të klitorisit që stimulon pikat tuaja më të ndjeshme me veshët e tij gudulisës. Vibratori ka jo më pak se 20 cilësime që rregullohen lehtësisht duke përdorur butonin e shtypjes në fund. Lodra seksi vjen në një kuti të bukur, gjë që e bën atë një dhuratë të përsosur për partnerin tuaj ose për veten tuaj.

Vibrator Teazers Rabbit Purple

4,300 LEK

Out of stock