Vibrator SUNDAZE Pink

17,500 LEK

Nëse po kaloni mirë, ku është nxitimi? Merreni mirë dhe ngadalë, dhe do të shkoni drejt një niveli krejtësisht të ri të intensitetit: gazmi i ngadaltë. Ideja është të thyeni zakonet tuaja të orgazmës dhe të zbuloni, hap pas hapi, shtigje të paeksploruara drejt një kulmi të ri emocionues.

Availability: Në gjendje SKU: 4130000 Kategori: , , Etiketa: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nëse po kaloni mirë, ku është nxitimi? Merreni mirë dhe ngadalë, dhe do të shkoni drejt një niveli krejtësisht të ri të intensitetit: gazmi i ngadaltë. Ideja është të thyeni zakonet tuaja të orgazmës dhe të zbuloni, hap pas hapi, shtigje të paeksploruara drejt një kulmi të ri emocionues. Gjëja më e rëndësishme? Thjesht relaksohuni. Mos e teproni – jepini trupit tuaj kohë për t’i marrë të gjitha. Jini të hapur ndaj ndjesive dhe ndjenjave të reja.

Kjo është ajo që ka të bëjë SUNDAZE. Ky Pulse Vibe lëviz mbrapa dhe mbrapa, ngadalë, duke trokitur butësisht – më pas më shpejt dhe më urgjentisht, ose me shtytje ritmike. SUNDAZE punon duke ofruar një lloj stimulimi krejtësisht të ri. Ndryshe nga vibratorët konvencionalë, Pulse Vibe stimulon tre lloje të ndryshme të mbaresave nervore në të njëjtën kohë. Ai synon vetëm pikat e duhura me presion dhe trokitje që e bëjnë gjithçka të lëkundet. E vetmja gjë për të bërë është të relaksoheni dhe të jeni në humor – pjesa tjetër kujdeset për veten. Zbuloni më shumë rreth ngadalësimit dhe seksit të ngadaltë.

Dimensionet 17,5 cm dhe Ø 3,5 cm
Pesha 216 g
Jetëgjatësia e baterisë 40-180 minuta

Vibrator SUNDAZE Pink

17,500 LEK

In stock