Vibrator Rabbit Thrusting

10,500 LEK

Ky vibrator me rruaza rrotulluese dhe lepuri shtytës është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe pikës G. Shtohen veçori të veçanta për të krijuar orgazma sensacionale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: LOVE076GRN Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator me rruaza rrotulluese dhe lepuri shtytës është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe pikës G. Shtohen veçori të veçanta për të krijuar orgazma sensacionale. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe befasi ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë vibrator Loveline.

Vibrator Rabbit Thrusting

10,500 LEK

Out of stock