Vibrator Rabbit Rotating

9,800 LEK

Ky vibrator lepuri rrotullues silikoni ultra i butë është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe pikës G, duke krijuar orgazma të përziera. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe befasi ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë vibrator Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE093GRN Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator lepuri rrotullues silikoni ultra i butë është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe pikës G, duke krijuar orgazma të përziera. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe befasi ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë vibrator Loveline.

Vibrator Rabbit Rotating

9,800 LEK

In stock