Vibrator Panty Sweet Smile

5,100 LEK

Përshtatet në mënyrë të përkryer, falë formës së saj anatomike, dhe stimulon vërtet klitorisin dhe vaginën me 10 mënyrat e saj emocionuese të dridhjeve dhe brazdat stimuluese.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05973410000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përshtatet në mënyrë të përkryer, falë formës së saj anatomike, dhe stimulon vërtet klitorisin dhe vaginën me 10 mënyrat e saj emocionuese të dridhjeve dhe brazdat stimuluese.

Vibrator Panty Sweet Smile

5,100 LEK

Out of stock