Vibrator Panty me Komandim

6,100 LEK

Ky vibrator panty me telekomandë është projektuar për stimulim pa duar dhe mund të kontrollohet nga distanca, i përsosur për lojë të matur në publik dhe për t’i shtuar emocionet momenteve intime.

Availability: Vjen së shpejti SKU: LOVE089BLU Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator panty me telekomandë është projektuar për stimulim pa duar dhe mund të kontrollohet nga distanca, i përsosur për lojë të matur në publik dhe për t’i shtuar emocionet momenteve intime. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë vibrator Loveline.

Vibrator Panty me Komandim

6,100 LEK

Out of stock