Vibrator Mini Wand Blue Horizon

4,700 LEK

Ky Vibrator Mini Wand është krijuar për të eksploruar trupin tuaj dhe mund të përdoret për të rritur ndjesitë si për ju ashtu edhe për partnerin tuaj. Me madhësinë e tij kompakte, përshtatet lehtësisht në çdo çantë apo valixhe! Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë vibrator Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE103BLU Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky Vibrator Mini Wand është krijuar për të eksploruar trupin tuaj dhe mund të përdoret për të rritur ndjesitë si për ju ashtu edhe për partnerin tuaj. Me madhësinë e tij kompakte, përshtatet lehtësisht në çdo çantë apo valixhe! Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë vibrator Loveline.

Vibrator Mini Wand Blue Horizon

4,700 LEK

In stock