Vibrator me stimulim klitori Teazers

7,100 LEK

Ky vibrator i mrekullueshëm shtrirë është projektuar posaçërisht për stimulimin e klitorit dhe ofron një ndjesi shtesë që ndihet si një gjuhë. Vendoseni vibratorin mbi klitoris dhe zbuloni ambientin tuaj të preferuar.

Availability: Në gjendje SKU: TEA052 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator i mrekullueshëm shtrirë është projektuar posaçërisht për stimulimin e klitorit dhe ofron një ndjesi shtesë që ndihet si një gjuhë. Vendoseni vibratorin mbi klitoris dhe zbuloni ambientin tuaj të preferuar. Materiali është silikoni i sigurt për trupin për një ndjesi komode. Vibratori është i papërshkueshëm nga uji dhe i ripenisikueshëm me kabllon USB të përfshirë. Pastroni pas përdorimit me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Vibrator me stimulim klitori Teazers

7,100 LEK

In stock