Vibrator G-Spot Teazers

8,100 LEK

Trajtoni të gjitha pikat tuaja të kënaqësisë me këtë vibrator të papërshkueshëm nga uji. Trupi i lakuar dhe pjesa e sipërme më e trashë është perfekte për stimulimin e pikës G.

Availability: Në gjendje SKU: TEA053 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trajtoni të gjitha pikat tuaja të kënaqësisë me këtë vibrator të papërshkueshëm nga uji. Trupi i lakuar dhe pjesa e sipërme më e trashë është perfekte për stimulimin e pikës G. Lodra ka 5 frekuenca dridhjesh dhe 3 shpejtësi të ndryshme dhe është e përkulshme që të mund të arrini lehtësisht të gjitha zonat tuaja erogjene. Këtë lodër mund ta merrni me vete edhe në dush, sepse është plotësisht i papërshkueshëm nga uji.

Vibrator G-Spot Teazers

8,100 LEK

In stock