Vibrator Hot Fantasy Felicity Layne

9,600 LEK

Layne është një lodër dashurie e gjithanshme me 10 nivele të ndryshme dridhjesh. Është bërë nga silikoni i cilësisë premium dhe është i lehtë për t’u penisikuar duke përdorur kabllon USB të dhënë.

Availability: Në gjendje SKU: 670000031465 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Layne është një lodër dashurie e gjithanshme me 10 nivele të ndryshme dridhjesh. Është bërë nga silikoni i cilësisë premium dhe është i lehtë për t’u penisikuar duke përdorur kabllon USB të dhënë. Duke qenë se është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji, asgjë nuk mund të pengojë argëtimin tuaj në banjë.

Materiali: Silic & ABS

Nivelet e dridhjeve 10

I papërshkueshëm nga uji,

i ripenisikueshëm me kabllo USB (përfshirë)

L: 19,7cm / Ø ca. 3,7 cm

Vibrator Hot Fantasy Felicity Layne

9,600 LEK

In stock