Vibrator FemmeFun Funn Fixx Bullet

5,900 LEK

Plumbi ynë FFIX sapo u bë shumë më i madh. Ky plumb i hollë në stil retro krenohet me 10 mënyra të fuqishme dridhjeje, një majë silikoni të butë dhe fleksibël dhe një dorezë të fortë.

Availability: Në gjendje SKU: 860177 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Plumb Slim Stil Retro | Vibrator me bateri

Plumbi ynë FFIX sapo u bë shumë më i madh. Ky plumb i hollë në stil retro krenohet me 10 mënyra të fuqishme dridhjeje, një majë silikoni të butë dhe fleksibël dhe një dorezë të fortë. Mos harroni: ky vibrator me bateri është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji.

Gjatësia: 7,7 inç / 19,6 cm
Gjerësia: 1,1 inç / 2,8 cm
Materiali: ABS plastike
Bateria: Katër (4) Bateri të trefishta A (AAA)*
Koha e funksionimit: Përafërsisht. 1 orë në cilësimet më të larta*

Vibrator FemmeFun Funn Fixx Bullet

5,900 LEK

In stock