Vibrator egg

4,800 LEK

Kjo vezë fantastike vibruese XL nga koleksioni Easytoys është jashtëzakonisht e madhe dhe ofron stimulim dhe kënaqësi edhe më shumë të vaginës. Veza është bërë nga silikoni i butë, i lehtë për tu futur falë modelit ergonomik, me një tel të dobishëm plastik. Ju mund të përdorni telekomandën për të operuar vezën dhe mund të zgjidhni nga 3 cilësime të dridhjeve dhe 7 modele të ndryshme. Sigurisht që është kaq emocionuese t’ia jepni partnerit tuaj dhe t’i lini ata të vendosin se si dhe kur përjetoni kënaqësi! Veza është e lehtë për tu penisikuar me kabllon USB të përfshirë dhe është e papërshkueshme nga uji. Përdorni lubrifikant me bazë uji për një përvojë më të rehatshme.

Availability: Në gjëndje SKU: ET836BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo vezë fantastike vibruese XL nga koleksioni Easytoys është jashtëzakonisht e madhe dhe ofron stimulim dhe kënaqësi edhe më shumë të vaginës. Veza është bërë nga silikoni i butë, i lehtë për tu futur falë modelit ergonomik, me një tel të dobishëm plastik. Ju mund të përdorni telekomandën për të operuar vezën dhe mund të zgjidhni nga 3 cilësime të dridhjeve dhe 7 modele të ndryshme. Sigurisht që është kaq emocionuese t’ia jepni partnerit tuaj dhe t’i lini ata të vendosin se si dhe kur përjetoni kënaqësi! Veza është e lehtë për tu penisikuar me kabllon USB të përfshirë dhe është e papërshkueshme nga uji. Përdorni lubrifikant me bazë uji për një përvojë më të rehatshme.

Vibrator egg

4,800 LEK

In stock