Vaj masazhi The Touch Vedra Lavender

2,500 LEK

THE TOUCH nga VEDRA mund të aplikohet bujarisht për të ndjerë vajin aromatik të përhapur në lëkurën tuaj. Mund të përdoret gjatë ritualit tuaj të përditshëm të kujdesit të lëkurës ose gjatë një masazhi sensual.

Availability: Në gjendje SKU: V16439 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

THE TOUCH nga VEDRA mund të aplikohet bujarisht për të ndjerë vajin aromatik të përhapur në lëkurën tuaj. Mund të përdoret gjatë ritualit tuaj të përditshëm të kujdesit të lëkurës ose gjatë një masazhi sensual. Lëkura do të ndihet e butë dhe vaji do të intensifikojë çdo prekje. Gjatë paralojës, PREKJA rrit kënaqësinë dhe intimitetin.

MË SHUMË PREKJE SENSUALE

Me bergamot emocionuese ose livando qetësuese
Për masazhe sensuale ose përdorim të përditshëm
Të pasura me vitamina E, A dhe K, të cilat kanë veti anti-inflamatore dhe antioksidante
Vegan dhe pa egërsi
Super fleksibël (e garantuar për t’u përshtatur!)
Përbërësit aktivë natyralë

PREKJA - LAVENDEL

PREKJA Lavanda është qetësuese. Kjo aromë natyrale delikate dhe magjepsëse ka një aromë mesdhetare.

PREKJA - BERGAMOTTE

THE TOUCH Bergamot ka një efekt stimulues dhe freskues. Kjo aromë natyrale me diell dhe energjike e agrumeve është e përkryer për të ngritur humorin.

Vaj masazhi The Touch Vedra Lavender

2,500 LEK

In stock