Unaze penisi me vibrim Tracy’s Dog

8,200 LEK

Kjo unazë vibruese e penisit është një lodër e njohur seksi e krijuar për të ofruar një përvojë më intensive gjatë seksit. Kjo unazë vibruese është me valë dhe vjen me një telekomandë, duke e bërë atë ideale si për përdorim të vetëm

Availability: Në gjendje SKU: APR005TI Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo unazë vibruese e penisit është një lodër e njohur seksi e krijuar për të ofruar një përvojë më intensive gjatë seksit. Kjo unazë vibruese është me valë dhe vjen me një telekomandë, duke e bërë atë ideale si për përdorim të vetëm, ashtu edhe për çifte që kërkojnë t’i shtojnë pak emocionet përvojave të tyre seksuale.

Me 9 mënyra të ndryshme dridhjesh dhe e bërë nga silikoni i butë, i sigurt për lëkurën, kjo unazë vibruese është e rehatshme për t’u mbajtur gjatë seksit dhe i përshtatet shumicës së madhësive të penisit. Përveç kësaj, dizajni i tij elegant e bën atë tërheqës vizualisht dhe është i papërshkueshëm nga uji, që do të thotë se mund të përdoret në dush ose banjë. Së fundi, është i ripenisikueshëm nëpërmjet një kabllo USB magnetike, duke e bërë të lehtë përdorimin kudo pa pasur nevojë të shqetësoheni për bateritë.

Unaze penisi me vibrim Tracy’s Dog

8,200 LEK

In stock