-30%

Unaze penisi me vibrim Satisfyer

3,430 LEK

Unazat Satisfyer 2 janë një unazë penisi vibruese e bërë nga silikoni i butë mëndafshi. Vishni këtë unazë të penisit gjatë masturbimit ose gjatë seksit për kënaqësi të shtuar, një ereksion më të fortë dhe orgazma më intensive. Unazat Satisfyer 2 janë bërë prej silikoni të butë, i cili zgjerohet për t’iu përshtatur çdo penisi. Zgjidhni të preferuarën tuaj nga 10 cilësimet e dridhjeve dhe ndjeni dridhjet në të gjithë trupin tuaj!

Availability: Në gjëndje SKU: J02008-13 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Unazat Satisfyer 2 janë një unazë penisi vibruese e bërë nga silikoni i butë mëndafshi. Vishni këtë unazë të penisit gjatë masturbimit ose gjatë seksit për kënaqësi të shtuar, një ereksion më të fortë dhe orgazma më intensive. Unazat Satisfyer 2 janë bërë prej silikoni të butë, i cili zgjerohet për t’iu përshtatur çdo penisi. Zgjidhni të preferuarën tuaj nga 10 cilësimet e dridhjeve dhe ndjeni dridhjet në të gjithë trupin tuaj!

Unaze penisi me vibrim Satisfyer

3,430 LEK

In stock