Unaze penisi me vibrim Satisfyer Perfect 3

7,800 LEK

Satisfyer Perfect Pair 3 është gjithmonë çiftimi i përsosur: Vibratori 2-në-1 kënaqet me dridhjet e thella dhe të fuqishme, qoftë si vibrator gishti apo unazë penisi.

Availability: Në gjendje SKU: 360571 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Satisfyer Perfect Pair 3 është gjithmonë çiftimi i përsosur: Vibratori 2-në-1 kënaqet me dridhjet e thella dhe të fuqishme, qoftë si vibrator gishti apo unazë penisi. Motori i fuqishëm transmeton ritme intensive dridhjesh në të gjithë lodrën. Bërë nga silikoni super i butë, miqësor ndaj trupit, i cilësisë mjekësore që është i lëmuar në prekje dhe jashtëzakonisht higjienik. Falë përfundimit të saj të papërshkueshëm nga uji (IPX7), kjo lodër mund të përdoret në mënyrë të sigurt në ujë dhe është e lehtë për t’u pastruar.

2 në 1: vibrator gishti dhe unazë penisin
Dridhje e thellë super e fortë
Silikoni miqësor ndaj trupit
IPX7 i papërshkueshëm nga uji
12 programe vibrimi
Modaliteti i pëshpëritjes
Lehtë për t’u pastruar
Përmasat: 3,1 x 6,3 x 6,72 cm
Satisfyer Perfect Pair 3 – Një multivibrator praktik 2-në-1
Dridhje super të thella dhe të forta për kënaqësinë tuaj, të shoqëruara me një funksion praktik 2-në-1 – ky është Perfect Pair 3! Lëreni veten të tërhiqeni nga 12 programe intensive të dridhjeve dhe vendosni vetë se si dëshironi ta përdorni këtë vibrator të dobishëm të bërë nga silikoni i përshtatshëm për trupin. Si një vibrator gishti, Perfect Pair 3 rrëshqet mbi trupin tuaj duke mashtruar çdo zonë erogjene. Por ka edhe më shumë: ky vibrator mund të përdoret edhe si unazë penisi. Shiriti i ngushtë silikoni është jashtëzakonisht fleksibël, duke lejuar që hapja të përshtatet me anatominë tuaj individuale. Vizat e forta shtrihen deri tek testikujt ose partneri juaj, dhe dizajni i saj i zemrës e bën atë aksesorin përfundimtar për lojën romantike.

Unaza e vibratorit të gishtit dhe penisit në një: Satisfyer Perfect Pair 3
Ju mund të intensifikoni përvojën e këndshme me Perfect Pair 3 në dush ose në vaskë – falë përfundimit të papërshkueshëm nga uji (IPX7), kështu që ju e dini se mund të laget vërtet! Pastroni lehtësisht lodrën me një pastrues lodrash ose me pak ujë të ngrohtë dhe sapun të butë. Kablloja e penisikimit USB e përfshirë ju lejon të ripenisikoni lehtësisht vibratorin.

Unaze penisi me vibrim Satisfyer Perfect 3

7,800 LEK

In stock