Set Strap on Dildo Dilio

14,500 LEK

Body Dock SE Fantasy Kit nga Dillio Platinum me parzmore të rehatshme me rrip dhe 2 dildo silikoni të lakuar në mënyrë perfekte. Ajo mund të vihet dhe të pajiset në një kohë të shkurtër për kënaqësi të pakufizuar në lidhje dhe përmbushjen e ëndrrave të shtyra lezbike.

Availability: Në gjendje SKU: 50034150000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Parzmore me rrip dhe 2 dildo në një grup
Sistemi i thjeshtë – gati në një çast
Kupa thithëse dildo e bërë nga silikoni i butë i mëndafshtë
Të dyja dildo mund të përdoren si dildo e dyfishtë kur kombinohen
Rrip i rregullueshëm dhe i rehatshëm
Mban në pozicion çdo dildo Dillio Platinum

Sistem i thjeshtë me rrip duke përfshirë 2 dildo!
Body Dock SE Fantasy Kit nga Dillio Platinum me parzmore të rehatshme me rrip dhe 2 dildo silikoni të lakuar në mënyrë perfekte. Ajo mund të vihet dhe të pajiset në një kohë të shkurtër për kënaqësi të pakufizuar në lidhje dhe përmbushjen e ëndrrave të shtyra lezbike.

Rripi i thjeshtë përmban një sistem lidhjeje me një pllakë lidhëse që përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin. Dildot e përfshira mund të ngjiten me lehtësi dhe i rezistojnë edhe veprimeve më të furishme pa rrezikun e rënies (Push & Play). Pllaka shpërndan presionin në mënyrë të barabartë në të gjithë zonën e legenit, duke shmangur çdo ndjesi të pakëndshme gjatë veshjes dhe lojës. Rripat e gjerë ofrojnë një përshtatje të sigurt dhe të rehatshme që mund të rregullohet për t’u përshtatur me rrëshqitësit plastike. Çdo Dillio Platinum tjetër dhe shumë dildo të tjera thithëse janë të pajtueshme me dokun.

Dy dildot janë bërë nga silikoni i butë i mëndafshtë. Big Hero me kokën e tij të shëndoshë dhe Slim Seven me teksturën e tij me brinjë lejojnë kënaqësi të gjithanshme. Dy dildot gjithashtu mund të bashkohen në këmbët e tyre thithëse dhe të përdoren si dildo të dyfishtë.

Rrip-in:
Pllaka e trupit 17 cm x 14,2 cm x 4,3 cm; Ø pllakë docking 7.1 cm.
Perimetri i belit i rregullueshëm nga 61 cm në 137 cm.
Najloni, ABS, PU.
Dildos:
Baza thithëse Ø 6,5 cm secila.
Big Hero gjatësia totale 17,2 cm, gjatësia e futjes 15,2 cm, Ø 3,8 cm.
Slim Seven gjatësi totale 19,7 cm, gjatësia e futjes 17,8 cm, Ø 3,6 cm.
Silikoni.

Set Strap on Dildo Dilio

14,500 LEK

In stock