-30%

Tanga Open Crotch me perla

2,730 LEK

Kjo g string i kuq emocionues i kuq me bigëzim të hapur është plotësuesi perfekt i koleksionit tuaj të lodrave seksi. Vargu i kuq është bërë prej pëlhure të lëmuar dhe të butë dhe është zbukuruar bukur me një dizajn lules. Ekziston një zinxhir margaritar i bardhë mbi bigëzën e hapur që siguron një ndjenjë stimuluese me çdo lëvizje. Vargu mund të vishet me çorape dhe një sytjena seksi ose kukull foshnje për të kompletuar pamjen tuaj. A jeni gati për një natë të nxehtë në dhomën e gjumit?

Availability: Në gjendje SKU: 23216533031 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo g string i kuq emocionues i kuq me bigëzim të hapur është plotësuesi perfekt i koleksionit tuaj të lodrave seksi. Vargu i kuq është bërë prej pëlhure të lëmuar dhe të butë dhe është zbukuruar bukur me një dizajn lules. Ekziston një zinxhir margaritar i bardhë mbi bigëzën e hapur që siguron një ndjenjë stimuluese me çdo lëvizje. Vargu mund të vishet me çorape dhe një sytjena seksi ose kukull foshnje për të kompletuar pamjen tuaj. A jeni gati për një natë të nxehtë në dhomën e gjumit?

Tanga Open Crotch me perla

2,730 LEK

In stock