Set Suspender Beautiful ObsessiveM/L

3,500 LEK

Zbuloni sensualitetin me setin Selinne. Sutjena me rripa dopio dhe rrathë rozë tërheq shikimet. Plotësuar nga një rrip llastik dhe tanga unike që përmirësojnë trupin tuaj dhe do t’ju bëjnë të ndiheni tepër seksi. A guxoni?

Availability: Në gjendje SKU: OBS3199 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zbuloni sensualitetin me setin Selinne. Sutjena me rripa dopio dhe rrathë rozë tërheq shikimet. Plotësuar nga një rrip llastik dhe tanga unike që përmirësojnë trupin tuaj dhe do t’ju bëjnë të ndiheni tepër seksi. A guxoni?

Materiali: 85% poliamid, 15% elastan
Pesha: 120 gram
Temperatura e larjes: Larje me dorë
Zbardhja: Jo
Hekurosja: Jo
Pastrimi kimik: Jo
Tharëse rrobash: Jo

Set Suspender Beautiful ObsessiveM/L

3,500 LEK

In stock