-30%

Rrjete Dark Wish

980 LEK

Lërini të gjitha dëshirat tuaja më të errëta të realizohen – në këtë çorape pa bigëzim, ju jeni të përgatitur për netët më të egra! Trupi përbëhet nga dantella e vazhdueshme me grep – për një pamje seksi, lozonjare.

Availability: Vjen së shpejti SKU: P4005041 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lërini të gjitha dëshirat tuaja më të errëta të realizohen – në këtë çorape pa bigëzim, ju jeni të përgatitur për netët më të egra! Trupi përbëhet nga dantella e vazhdueshme me grep – për një pamje seksi, lozonjare. Rripat e ngushtë të spagetit, të cilat theksojnë dekoltenë me dekoltenë joshëse katrore, sigurojnë mbështetje optimale. Falë bigës së hapur, çorape e trupit mund të vishet edhe gjatë dashurisë – praktike, apo jo?

Penthouse Dark Wish
Trupi pa grep me unazë me grep
Bërë nga 88% najlon, 12% elastan
Klikoni këtu për grafikun e madhësive të Penthouse

Marka Penthouse është karizëm i veshur! Ky artikull është nga koleksioni Penthouse që ju lejon të festoni veten dhe feminilitetin tuaj me dizajne joshëse, prerje elegante dhe materiale luksoze – çdo ditë! Zgjidhni një mini fustan seksi, një babydoll lozonjare ose një trup të pafytyrë dhe dita dhe nata do të jenë të veçanta me të brendshme nga Penthouse. Jini ndryshe, jini të sigurt, jini të jashtëzakonshëm – jini një vajzë Penthouse!

Rrjete Dark Wish

980 LEK

In stock