Tanga Bellastia XS/S

1,400 LEK

Varg dantelle sensuale me komoditet të lartë në veshje. Kombinoje me artikuj të tjerë Bellastia dhe ndjehu i papërmbajtshëm! Materiali: 90% poliamid, 10% elastan, Pesha: 24 gram, Temperatura e larjes: Larje me dorë.

Availability: Në gjendje SKU: OBS3847 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Varg dantelle sensuale me komoditet të lartë në veshje. Kombinoje me artikuj të tjerë Bellastia dhe ndjehu i papërmbajtshëm!

Materiali: 90% poliamid, 10% elastan
Pesha: 24 gram
Temperatura e larjes: Larje me dorë
Zbardhja: Jo
Hekurosja: Jo
Pastrimi kimik: Jo
Tharëse rrobash: Jo

Tanga Bellastia XS/S

1,400 LEK

In stock