Rrjete Neon Pink L

4,500 LEK

Me siguri do të bini në sy me kostumin seksi jeshil neoni, me varëse të ngjitura dhe bigëzim të hapur! Ky kostum i bën kthesat tuaja të duken edhe më sensuale, shtrihet mirë dhe ka një përshtatje të shkëlqyer.

Availability: Në gjendje SKU: SF926-QS Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me siguri do të bini në sy me kostumin seksi jeshil neoni, me varëse të ngjitura dhe bigëzim të hapur! Ky kostum i bën kthesat tuaja të duken edhe më sensuale, shtrihet mirë dhe ka një përshtatje të shkëlqyer.

Dimensionet një madhësi:
Gjoksi 81-91 cm
Ijet 86- 96 cm

Dimensionet Madhësia e Mbretëreshës:
Gjoks 106-116 cm
Ijet 106-124 cm

Rrjete Neon Pink L

4,500 LEK

In stock