-35%

Set Rassel Tassel 3pc S/M

4,940 LEK

Set Rassel Tassle me 3 pjesë. Trajtojeni veten me setin tonë të bukur tërheqës Rassle Tassle me 3 pjesë. Ky grup i veçantë përmban prerje të lëmuara, të rrjedhshme në pjesën e përparme dhe të pasme dhe të komplimentuar me rripa grafikë dhe të theksuar.

Availability: Në gjendje SKU: 7553035BLKSM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set Rassel Tassle me 3 pjesë. Trajtojeni veten me setin tonë të bukur tërheqës Rassle Tassle me 3 pjesë. Ky grup i veçantë përmban prerje të lëmuara, të rrjedhshme në pjesën e përparme dhe të pasme dhe të komplimentuar me rripa grafikë dhe të theksuar. Një domosdoshmëri në koleksionin tuaj seksi!

Klikoni këtu për grafikun e madhësisë së René Rofé

Kujdesi për pëlhurën
Larja e duarve në ujë të ftohtë
Mos pastroni me tharje
Mos zbardhoni
Linja e thatë
Mos hekurosni

Set Rassel Tassel 3pc S/M

4,940 LEK

In stock