Set prangash duar & kembe

4,100 LEK

Ky grup i prangave të mbushura dhe prangave të kyçit të këmbës mund të vishen në pjesën e përparme kur partneri juaj ulet ose në pjesën e pasme kur ata janë në këmbë. Kufizuesit mund të lidhen gjithashtu me unazën në mes të rripit të lidhjes të gjatë 43 cm, për ata që pëlqejnë pak më shumë larmi… Manshetat kanë elemente fiksimi të fiksimit. E zezë Materiali: polipropilen, metal (i kromuar).

Availability: Në gjëndje SKU: 05072530000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ky grup i prangave të mbushura dhe prangave të kyçit të këmbës mund të vishen në pjesën e përparme kur partneri juaj ulet ose në pjesën e pasme kur ata janë në këmbë. Kufizuesit mund të lidhen gjithashtu me unazën në mes të rripit të lidhjes të gjatë 43 cm, për ata që pëlqejnë pak më shumë larmi… Manshetat kanë elemente fiksimi të fiksimit. E zezë Materiali: polipropilen, metal (i kromuar).