Plu anal Inflatable Vibrating

4,600 LEK

Një prizë vibrator e fryrë me 7 mënyra të ndryshme vibrimi dhe një telekomandë në një tel. Me një top pompë për inflacion të lehtë dhe një valvul dalës për të lënë ajrin përsëri. Ju lutemi porosisni bateritë veçmas: 2 x AAA. Pllaka me gjatësi të plotë 12,2 cm, gjatësia e futjes 10,4 cm, 8 2,8-4 cm. gjatësia e kabllove afërsisht. 85 cm. Silikoni, PVC, ABS.

Availability: Në gjëndje SKU: 05964340000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Një prizë vibrator e fryrë me 7 mënyra të ndryshme vibrimi dhe një telekomandë në një tel. Me një top pompë për inflacion të lehtë dhe një valvul dalës për të lënë ajrin përsëri. Ju lutemi porosisni bateritë veçmas: 2 x AAA. Pllaka me gjatësi të plotë 12,2 cm, gjatësia e futjes 10,4 cm, 8 2,8-4 cm. gjatësia e kabllove afërsisht. 85 cm. Silikoni, PVC, ABS.