Set Mapale me 3 pjese S/M

4,500 LEK

Një set klasik me tre pjesë, i ngritur në shprehjen maksimale të feminitetit dhe delikatesës. Përfshin pjesën e sipërme të trekëndëshit me rrjetë të tejdukshme, rripin me llastik me aplikime të qëndisura me lule dhe tanga që përputhen. Rripat e rregullueshme.

Availability: Në gjendje SKU: 8785BLKSM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një set klasik me tre pjesë, i ngritur në shprehjen maksimale të feminitetit dhe delikatesës. Përfshin pjesën e sipërme të trekëndëshit me rrjetë të tejdukshme, rripin me llastik me aplikime të qëndisura me lule dhe tanga që përputhen. Rripat e rregullueshme.

Set Mapale me 3 pjese S/M

4,500 LEK

In stock