Lingeri Set Mapale S

3,500 LEK

3 copë. Kompleti i të brendshmeve me dantella të lëmuara përmban sytjena me filxhan të poshtëm, të kombinuara me rripin e llastik dhe pantallonat e duhura.

Availability: Në gjendje SKU: 772139BLK-S Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

3 copë. Kompleti i të brendshmeve me dantella të lëmuara përmban sytjena me filxhan të poshtëm, të kombinuara me rripin e llastik dhe pantallonat e duhura.

Lingeri Set Mapale S

3,500 LEK

In stock