-30%

Rrotëz Fifty Shades Darker

Çmimi origjinal qe: 3,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,730 LEK.

A jeni gati për një sfidë të re? Shkoni për një ndjesi të paharrueshme me këtë rrotë Wartenberg nga koleksioni Fifty Shades Darker. Ajo ka një dizajn elegant dhe plotëson në mënyrë të përsosur koleksionin tuaj të lodrave seksi. Pinwheel ka një rrotë të vogël me pak kunj të mprehtë. Këto kunja shpojnë lëkurën tuaj e cila siguron një efekt tërheqës dhe stimulues. Filloni ngadalë dhe punoni në rrugën tuaj për të zbuluar zonat tuaja më intime. Sa larg jeni gati të shkoni?

Availability: Në gjendje SKU: 05256500000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A jeni gati për një sfidë të re? Shkoni për një ndjesi të paharrueshme me këtë rrotë Wartenberg nga koleksioni Fifty Shades Darker. Ajo ka një dizajn elegant dhe plotëson në mënyrë të përsosur koleksionin tuaj të lodrave seksi. Pinwheel ka një rrotë të vogël me pak kunj të mprehtë. Këto kunja shpojnë lëkurën tuaj e cila siguron një efekt tërheqës dhe stimulues. Filloni ngadalë dhe punoni në rrugën tuaj për të zbuluar zonat tuaja më intime. Sa larg jeni gati të shkoni?

Rrotëz Fifty Shades Darker

Çmimi origjinal qe: 3,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,730 LEK.

In stock